Sukarelawan UPM sumbang lebih 6,000 Kit 3K untuk petugas, pesakit COVID-19
SERDANG - Sebagai solidariti bersama kerajaan dalam usaha membendung penularan COVID-19, Universiti Putra Malaysia (UPM) mengambil inisiatif dengan memberi bantuan penyediaan tempat penyimpanan dan bungkusan kit bantuan kepada petugas barisan hadapan dan pesakit COVID-19.
| Main Authors: | , |
|---|---|
| Format: | UPM News |
| Language: | English |
| Published: |
Pejabat Strategi Korporat dan Komunikasi, Universiti Putra Malaysia
2021
|
| Online Access: | http://psasir.upm.edu.my/id/eprint/85006/ http://psasir.upm.edu.my/id/eprint/85006/1/Sukarelawan%20UPM%20sumbang%20lebih%206%2C000%20Kit%203K%20untuk%20petugas%2C%20pesakit%20COVID-19%20..pdf |
| _version_ | 1848859966942740480 |
|---|---|
| author | Mohd Hanafiah, Syafiq Hariz Mohd Affandi, Nurul Athira |
| author_facet | Mohd Hanafiah, Syafiq Hariz Mohd Affandi, Nurul Athira |
| author_sort | Mohd Hanafiah, Syafiq Hariz |
| building | UPM Institutional Repository |
| collection | Online Access |
| description | SERDANG - Sebagai solidariti bersama kerajaan dalam usaha membendung penularan COVID-19, Universiti Putra Malaysia (UPM) mengambil inisiatif dengan memberi bantuan penyediaan tempat penyimpanan dan bungkusan kit bantuan kepada petugas barisan hadapan dan pesakit COVID-19. |
| first_indexed | 2025-11-15T12:37:45Z |
| format | UPM News |
| id | upm-85006 |
| institution | Universiti Putra Malaysia |
| institution_category | Local University |
| language | English |
| last_indexed | 2025-11-15T12:37:45Z |
| publishDate | 2021 |
| publisher | Pejabat Strategi Korporat dan Komunikasi, Universiti Putra Malaysia |
| recordtype | eprints |
| repository_type | Digital Repository |
| spelling | upm-850062021-05-24T23:50:20Z http://psasir.upm.edu.my/id/eprint/85006/ Sukarelawan UPM sumbang lebih 6,000 Kit 3K untuk petugas, pesakit COVID-19 Mohd Hanafiah, Syafiq Hariz Mohd Affandi, Nurul Athira SERDANG - Sebagai solidariti bersama kerajaan dalam usaha membendung penularan COVID-19, Universiti Putra Malaysia (UPM) mengambil inisiatif dengan memberi bantuan penyediaan tempat penyimpanan dan bungkusan kit bantuan kepada petugas barisan hadapan dan pesakit COVID-19. Pejabat Strategi Korporat dan Komunikasi, Universiti Putra Malaysia 2021-03 UPM News NonPeerReviewed text en http://psasir.upm.edu.my/id/eprint/85006/1/Sukarelawan%20UPM%20sumbang%20lebih%206%2C000%20Kit%203K%20untuk%20petugas%2C%20pesakit%20COVID-19%20..pdf Mohd Hanafiah, Syafiq Hariz and Mohd Affandi, Nurul Athira (2021) Sukarelawan UPM sumbang lebih 6,000 Kit 3K untuk petugas, pesakit COVID-19. [UPM News] https://www.upm.edu.my/berita/sukarelawan_upm_sumbang_lebih_6000_kit_3k_untuk_petugas_pesakit_covid_19-60907 |
| spellingShingle | Mohd Hanafiah, Syafiq Hariz Mohd Affandi, Nurul Athira Sukarelawan UPM sumbang lebih 6,000 Kit 3K untuk petugas, pesakit COVID-19 |
| title | Sukarelawan UPM sumbang lebih 6,000 Kit 3K untuk petugas, pesakit COVID-19 |
| title_full | Sukarelawan UPM sumbang lebih 6,000 Kit 3K untuk petugas, pesakit COVID-19 |
| title_fullStr | Sukarelawan UPM sumbang lebih 6,000 Kit 3K untuk petugas, pesakit COVID-19 |
| title_full_unstemmed | Sukarelawan UPM sumbang lebih 6,000 Kit 3K untuk petugas, pesakit COVID-19 |
| title_short | Sukarelawan UPM sumbang lebih 6,000 Kit 3K untuk petugas, pesakit COVID-19 |
| title_sort | sukarelawan upm sumbang lebih 6,000 kit 3k untuk petugas, pesakit covid-19 |
| url | http://psasir.upm.edu.my/id/eprint/85006/ http://psasir.upm.edu.my/id/eprint/85006/ http://psasir.upm.edu.my/id/eprint/85006/1/Sukarelawan%20UPM%20sumbang%20lebih%206%2C000%20Kit%203K%20untuk%20petugas%2C%20pesakit%20COVID-19%20..pdf |