Pandelela akui terkilan tidak raih emas 10m platform individu wanita
| Main Author: | |
|---|---|
| Format: | Newspaper |
| Language: | English |
| Published: |
2018
|
| Online Access: | http://psasir.upm.edu.my/id/eprint/65155/ http://psasir.upm.edu.my/id/eprint/65155/1/pandelela%20akui%20terkilan.pdf |
| _version_ | 1848855207806500864 |
|---|---|
| author | Utusan Malaysia |
| author_facet | Utusan Malaysia |
| author_sort | Utusan Malaysia |
| building | UPM Institutional Repository |
| collection | Online Access |
| first_indexed | 2025-11-15T11:22:06Z |
| format | Newspaper |
| id | upm-65155 |
| institution | Universiti Putra Malaysia |
| institution_category | Local University |
| language | English |
| last_indexed | 2025-11-15T11:22:06Z |
| publishDate | 2018 |
| recordtype | eprints |
| repository_type | Digital Repository |
| spelling | upm-651552018-09-28T10:53:41Z http://psasir.upm.edu.my/id/eprint/65155/ Pandelela akui terkilan tidak raih emas 10m platform individu wanita Utusan Malaysia 2018-04-17 Newspaper NonPeerReviewed text en http://psasir.upm.edu.my/id/eprint/65155/1/pandelela%20akui%20terkilan.pdf Utusan Malaysia Pandelela akui terkilan tidak raih emas 10m platform individu wanita. in Utusan Malaysia, (17 April 2018), p. 31. (Call Number: 2018/04-119) |
| spellingShingle | Utusan Malaysia Pandelela akui terkilan tidak raih emas 10m platform individu wanita |
| title | Pandelela akui terkilan tidak raih emas 10m platform individu wanita |
| title_full | Pandelela akui terkilan tidak raih emas 10m platform individu wanita |
| title_fullStr | Pandelela akui terkilan tidak raih emas 10m platform individu wanita |
| title_full_unstemmed | Pandelela akui terkilan tidak raih emas 10m platform individu wanita |
| title_short | Pandelela akui terkilan tidak raih emas 10m platform individu wanita |
| title_sort | pandelela akui terkilan tidak raih emas 10m platform individu wanita |
| url | http://psasir.upm.edu.my/id/eprint/65155/ http://psasir.upm.edu.my/id/eprint/65155/1/pandelela%20akui%20terkilan.pdf |