Kontroversi lagi: KOM berdepan pengesahan rekod baru kebangsaan acara 100m wanita
| Main Author: | |
|---|---|
| Format: | Newspaper |
| Language: | English |
| Published: |
2017
|
| Online Access: | http://psasir.upm.edu.my/id/eprint/55923/ http://psasir.upm.edu.my/id/eprint/55923/1/Kontroversi%20lagi.pdf |
| _version_ | 1848852937601712128 |
|---|---|
| author | Mat, Aida Adilah |
| author_facet | Mat, Aida Adilah |
| author_sort | Mat, Aida Adilah |
| building | UPM Institutional Repository |
| collection | Online Access |
| first_indexed | 2025-11-15T10:46:01Z |
| format | Newspaper |
| id | upm-55923 |
| institution | Universiti Putra Malaysia |
| institution_category | Local University |
| language | English |
| last_indexed | 2025-11-15T10:46:01Z |
| publishDate | 2017 |
| recordtype | eprints |
| repository_type | Digital Repository |
| spelling | upm-559232017-08-11T09:28:03Z http://psasir.upm.edu.my/id/eprint/55923/ Kontroversi lagi: KOM berdepan pengesahan rekod baru kebangsaan acara 100m wanita Mat, Aida Adilah 2017-06-19 Newspaper NonPeerReviewed application/pdf en http://psasir.upm.edu.my/id/eprint/55923/1/Kontroversi%20lagi.pdf Mat, Aida Adilah Kontroversi lagi: KOM berdepan pengesahan rekod baru kebangsaan acara 100m wanita. in Harian Metro, (19 June 2017), p. 61. (Call Number: 2017/06-037) |
| spellingShingle | Mat, Aida Adilah Kontroversi lagi: KOM berdepan pengesahan rekod baru kebangsaan acara 100m wanita |
| title | Kontroversi lagi: KOM berdepan pengesahan rekod baru kebangsaan acara 100m wanita |
| title_full | Kontroversi lagi: KOM berdepan pengesahan rekod baru kebangsaan acara 100m wanita |
| title_fullStr | Kontroversi lagi: KOM berdepan pengesahan rekod baru kebangsaan acara 100m wanita |
| title_full_unstemmed | Kontroversi lagi: KOM berdepan pengesahan rekod baru kebangsaan acara 100m wanita |
| title_short | Kontroversi lagi: KOM berdepan pengesahan rekod baru kebangsaan acara 100m wanita |
| title_sort | kontroversi lagi: kom berdepan pengesahan rekod baru kebangsaan acara 100m wanita |
| url | http://psasir.upm.edu.my/id/eprint/55923/ http://psasir.upm.edu.my/id/eprint/55923/1/Kontroversi%20lagi.pdf |