Zaidatul Husniah ubat kecewa: akhirnya pecah rekod 100m wanita berusia 24 tahun
| Main Author: | |
|---|---|
| Format: | Newspaper |
| Language: | English |
| Published: |
2017
|
| Online Access: | http://psasir.upm.edu.my/id/eprint/52198/ http://psasir.upm.edu.my/id/eprint/52198/1/Zaidatul%20Husniah%20ubat%20kecewa.pdf |
| _version_ | 1848852040397094912 |
|---|---|
| author | Jamian, Zazali |
| author_facet | Jamian, Zazali |
| author_sort | Jamian, Zazali |
| building | UPM Institutional Repository |
| collection | Online Access |
| first_indexed | 2025-11-15T10:31:45Z |
| format | Newspaper |
| id | upm-52198 |
| institution | Universiti Putra Malaysia |
| institution_category | Local University |
| language | English |
| last_indexed | 2025-11-15T10:31:45Z |
| publishDate | 2017 |
| recordtype | eprints |
| repository_type | Digital Repository |
| spelling | upm-521982017-05-16T05:47:59Z http://psasir.upm.edu.my/id/eprint/52198/ Zaidatul Husniah ubat kecewa: akhirnya pecah rekod 100m wanita berusia 24 tahun Jamian, Zazali 2017-03-10 Newspaper NonPeerReviewed application/pdf en http://psasir.upm.edu.my/id/eprint/52198/1/Zaidatul%20Husniah%20ubat%20kecewa.pdf Jamian, Zazali Zaidatul Husniah ubat kecewa: akhirnya pecah rekod 100m wanita berusia 24 tahun. in Utusan Malaysia, (10 March 2017), p. 35. (Call Number: 2017/03-031) |
| spellingShingle | Jamian, Zazali Zaidatul Husniah ubat kecewa: akhirnya pecah rekod 100m wanita berusia 24 tahun |
| title | Zaidatul Husniah ubat kecewa: akhirnya pecah rekod 100m wanita berusia 24 tahun |
| title_full | Zaidatul Husniah ubat kecewa: akhirnya pecah rekod 100m wanita berusia 24 tahun |
| title_fullStr | Zaidatul Husniah ubat kecewa: akhirnya pecah rekod 100m wanita berusia 24 tahun |
| title_full_unstemmed | Zaidatul Husniah ubat kecewa: akhirnya pecah rekod 100m wanita berusia 24 tahun |
| title_short | Zaidatul Husniah ubat kecewa: akhirnya pecah rekod 100m wanita berusia 24 tahun |
| title_sort | zaidatul husniah ubat kecewa: akhirnya pecah rekod 100m wanita berusia 24 tahun |
| url | http://psasir.upm.edu.my/id/eprint/52198/ http://psasir.upm.edu.my/id/eprint/52198/1/Zaidatul%20Husniah%20ubat%20kecewa.pdf |