Zaidatul mara pusingan pertama 100m
| Main Author: | |
|---|---|
| Format: | Newspaper |
| Language: | English |
| Published: |
2016
|
| Online Access: | http://psasir.upm.edu.my/id/eprint/49345/ http://psasir.upm.edu.my/id/eprint/49345/1/Zaidatul%20mara%20pusingan%20pertama%20100m.pdf |
| _version_ | 1848851242745331712 |
|---|---|
| author | Berita Harian, |
| author_facet | Berita Harian, |
| author_sort | Berita Harian, |
| building | UPM Institutional Repository |
| collection | Online Access |
| first_indexed | 2025-11-15T10:19:04Z |
| format | Newspaper |
| id | upm-49345 |
| institution | Universiti Putra Malaysia |
| institution_category | Local University |
| language | English |
| last_indexed | 2025-11-15T10:19:04Z |
| publishDate | 2016 |
| recordtype | eprints |
| repository_type | Digital Repository |
| spelling | upm-493452016-11-07T09:55:50Z http://psasir.upm.edu.my/id/eprint/49345/ Zaidatul mara pusingan pertama 100m Berita Harian, 2016-08-13 Newspaper NonPeerReviewed application/pdf en http://psasir.upm.edu.my/id/eprint/49345/1/Zaidatul%20mara%20pusingan%20pertama%20100m.pdf Berita Harian, Zaidatul mara pusingan pertama 100m. in Berita Harian, (13 August 2016), p. 55. (Call Number: 2016/08-062) |
| spellingShingle | Berita Harian, Zaidatul mara pusingan pertama 100m |
| title | Zaidatul mara pusingan pertama 100m |
| title_full | Zaidatul mara pusingan pertama 100m |
| title_fullStr | Zaidatul mara pusingan pertama 100m |
| title_full_unstemmed | Zaidatul mara pusingan pertama 100m |
| title_short | Zaidatul mara pusingan pertama 100m |
| title_sort | zaidatul mara pusingan pertama 100m |
| url | http://psasir.upm.edu.my/id/eprint/49345/ http://psasir.upm.edu.my/id/eprint/49345/1/Zaidatul%20mara%20pusingan%20pertama%20100m.pdf |