Pingat emas tetap sasatan 4x400m
| Main Author: | |
|---|---|
| Format: | Newspaper |
| Language: | English |
| Published: |
2013
|
| Online Access: | http://psasir.upm.edu.my/id/eprint/27453/ http://psasir.upm.edu.my/id/eprint/27453/1/Image00072.pdf |
| _version_ | 1848845849066471424 |
|---|---|
| author | Utusan Malaysia, |
| author_facet | Utusan Malaysia, |
| author_sort | Utusan Malaysia, |
| building | UPM Institutional Repository |
| collection | Online Access |
| first_indexed | 2025-11-15T08:53:21Z |
| format | Newspaper |
| id | upm-27453 |
| institution | Universiti Putra Malaysia |
| institution_category | Local University |
| language | English |
| last_indexed | 2025-11-15T08:53:21Z |
| publishDate | 2013 |
| recordtype | eprints |
| repository_type | Digital Repository |
| spelling | upm-274532016-07-29T09:08:51Z http://psasir.upm.edu.my/id/eprint/27453/ Pingat emas tetap sasatan 4x400m Utusan Malaysia, 2013-11-15 Newspaper NonPeerReviewed application/pdf en http://psasir.upm.edu.my/id/eprint/27453/1/Image00072.pdf Utusan Malaysia, Pingat emas tetap sasatan 4x400m. in Utusan Malaysia, (15 November 2013), p. 35. (Call Number: 2013/11-065) |
| spellingShingle | Utusan Malaysia, Pingat emas tetap sasatan 4x400m |
| title | Pingat emas tetap sasatan 4x400m |
| title_full | Pingat emas tetap sasatan 4x400m |
| title_fullStr | Pingat emas tetap sasatan 4x400m |
| title_full_unstemmed | Pingat emas tetap sasatan 4x400m |
| title_short | Pingat emas tetap sasatan 4x400m |
| title_sort | pingat emas tetap sasatan 4x400m |
| url | http://psasir.upm.edu.my/id/eprint/27453/ http://psasir.upm.edu.my/id/eprint/27453/1/Image00072.pdf |