Ziarah Kasih UMP bertemu pelajar cemerlang SPM 11A
BACHOK, 14 Jun 2023 - Delegasi Universiti Malaysia Pahang (UMP) berkunjung menziarahi pelajar cemerlang iaitu Muhammad Syahril Saidi yang merupakan pelajar Sekolah Menengah Ugama (A) Darul Iman, Beris Lalang, Bachok, Kelantan.
| Main Author: | |
|---|---|
| Format: | Newspaper |
| Language: | Malay |
| Published: |
UMPSA
2023
|
| Subjects: | |
| Online Access: | http://umpir.ump.edu.my/id/eprint/37955/ http://umpir.ump.edu.my/id/eprint/37955/1/Ziarah%20Kasih%20UMP%20bertemu%20pelajar%20cemerlang%20SPM%2011A.pdf |
| _version_ | 1848825389185499136 |
|---|---|
| author | Nor Salwana, Mohammad Idris |
| author_facet | Nor Salwana, Mohammad Idris |
| author_sort | Nor Salwana, Mohammad Idris |
| building | UMP Institutional Repository |
| collection | Online Access |
| description | BACHOK, 14 Jun 2023 - Delegasi Universiti Malaysia Pahang (UMP) berkunjung menziarahi pelajar cemerlang iaitu Muhammad Syahril Saidi yang merupakan pelajar Sekolah Menengah Ugama (A) Darul Iman, Beris Lalang, Bachok, Kelantan. |
| first_indexed | 2025-11-15T03:28:09Z |
| format | Newspaper |
| id | ump-37955 |
| institution | Universiti Malaysia Pahang |
| institution_category | Local University |
| language | Malay |
| last_indexed | 2025-11-15T03:28:09Z |
| publishDate | 2023 |
| publisher | UMPSA |
| recordtype | eprints |
| repository_type | Digital Repository |
| spelling | ump-379552025-01-22T08:26:35Z http://umpir.ump.edu.my/id/eprint/37955/ Ziarah Kasih UMP bertemu pelajar cemerlang SPM 11A Nor Salwana, Mohammad Idris HD28 Management. Industrial Management L Education (General) BACHOK, 14 Jun 2023 - Delegasi Universiti Malaysia Pahang (UMP) berkunjung menziarahi pelajar cemerlang iaitu Muhammad Syahril Saidi yang merupakan pelajar Sekolah Menengah Ugama (A) Darul Iman, Beris Lalang, Bachok, Kelantan. UMPSA 2023-06-20 Newspaper NonPeerReviewed pdf ms http://umpir.ump.edu.my/id/eprint/37955/1/Ziarah%20Kasih%20UMP%20bertemu%20pelajar%20cemerlang%20SPM%2011A.pdf Nor Salwana, Mohammad Idris (2023) Ziarah Kasih UMP bertemu pelajar cemerlang SPM 11A. UMPSA News . https://news.umpsa.edu.my/academic/ziarah-kasih-ump-bertemu-pelajar-cemerlang-spm-11a |
| spellingShingle | HD28 Management. Industrial Management L Education (General) Nor Salwana, Mohammad Idris Ziarah Kasih UMP bertemu pelajar cemerlang SPM 11A |
| title | Ziarah Kasih UMP bertemu pelajar cemerlang SPM 11A |
| title_full | Ziarah Kasih UMP bertemu pelajar cemerlang SPM 11A |
| title_fullStr | Ziarah Kasih UMP bertemu pelajar cemerlang SPM 11A |
| title_full_unstemmed | Ziarah Kasih UMP bertemu pelajar cemerlang SPM 11A |
| title_short | Ziarah Kasih UMP bertemu pelajar cemerlang SPM 11A |
| title_sort | ziarah kasih ump bertemu pelajar cemerlang spm 11a |
| topic | HD28 Management. Industrial Management L Education (General) |
| url | http://umpir.ump.edu.my/id/eprint/37955/ http://umpir.ump.edu.my/id/eprint/37955/ http://umpir.ump.edu.my/id/eprint/37955/1/Ziarah%20Kasih%20UMP%20bertemu%20pelajar%20cemerlang%20SPM%2011A.pdf |