Tengku Hassanal nasihat pelajar jauhi sindrom 3K
KUANTAN - Pemangku Raja Pahang Tengku Hassanal Ibrahim Alam Shah Al-Sultan Abdullah Ri'ayatuddin Al-Mustafa Billah Shah menasihatkan pelajar universiti untuk menjauhi sindrom 3K iaitu kuliah-kafeteria-katil semasa menuntut ilmu.
| Main Author: | |
|---|---|
| Format: | Newspaper |
| Language: | English |
| Published: |
Sinar Karangkraf Sdn Bhd
2020
|
| Subjects: | |
| Online Access: | http://umpir.ump.edu.my/id/eprint/28222/ http://umpir.ump.edu.my/id/eprint/28222/1/Tengku%20Hassanal%20nasihat%20pelajar%20jauhi%20sindrom%203K%20-%2022.02.2020%20SINAR%20HARIAN.pdf |
| _version_ | 1848822998010691584 |
|---|---|
| author | UMP, PNC |
| author_facet | UMP, PNC |
| author_sort | UMP, PNC |
| building | UMP Institutional Repository |
| collection | Online Access |
| description | KUANTAN - Pemangku Raja Pahang Tengku Hassanal Ibrahim Alam Shah Al-Sultan Abdullah Ri'ayatuddin Al-Mustafa Billah Shah menasihatkan pelajar universiti untuk menjauhi sindrom 3K iaitu kuliah-kafeteria-katil semasa menuntut ilmu. |
| first_indexed | 2025-11-15T02:50:08Z |
| format | Newspaper |
| id | ump-28222 |
| institution | Universiti Malaysia Pahang |
| institution_category | Local University |
| language | English |
| last_indexed | 2025-11-15T02:50:08Z |
| publishDate | 2020 |
| publisher | Sinar Karangkraf Sdn Bhd |
| recordtype | eprints |
| repository_type | Digital Repository |
| spelling | ump-282222020-04-04T14:50:49Z http://umpir.ump.edu.my/id/eprint/28222/ Tengku Hassanal nasihat pelajar jauhi sindrom 3K UMP, PNC H Social Sciences (General) L Education (General) KUANTAN - Pemangku Raja Pahang Tengku Hassanal Ibrahim Alam Shah Al-Sultan Abdullah Ri'ayatuddin Al-Mustafa Billah Shah menasihatkan pelajar universiti untuk menjauhi sindrom 3K iaitu kuliah-kafeteria-katil semasa menuntut ilmu. Sinar Karangkraf Sdn Bhd 2020-02-22 Newspaper NonPeerReviewed pdf en http://umpir.ump.edu.my/id/eprint/28222/1/Tengku%20Hassanal%20nasihat%20pelajar%20jauhi%20sindrom%203K%20-%2022.02.2020%20SINAR%20HARIAN.pdf UMP, PNC (2020) Tengku Hassanal nasihat pelajar jauhi sindrom 3K. Sinar Harian . https://www.sinarharian.com.my/article/71078/EDISI/Pahang/Tengku-Hassanal-nasihat-pelajar-jauhi-sindrom-3K?fbclid=IwAR0hLNwVkLwdK6zT677RdHSCbAfIwdUl4l4wPpP5vd4CExXIm2BCpuZ6cs0 |
| spellingShingle | H Social Sciences (General) L Education (General) UMP, PNC Tengku Hassanal nasihat pelajar jauhi sindrom 3K |
| title | Tengku Hassanal nasihat pelajar jauhi sindrom 3K |
| title_full | Tengku Hassanal nasihat pelajar jauhi sindrom 3K |
| title_fullStr | Tengku Hassanal nasihat pelajar jauhi sindrom 3K |
| title_full_unstemmed | Tengku Hassanal nasihat pelajar jauhi sindrom 3K |
| title_short | Tengku Hassanal nasihat pelajar jauhi sindrom 3K |
| title_sort | tengku hassanal nasihat pelajar jauhi sindrom 3k |
| topic | H Social Sciences (General) L Education (General) |
| url | http://umpir.ump.edu.my/id/eprint/28222/ http://umpir.ump.edu.my/id/eprint/28222/ http://umpir.ump.edu.my/id/eprint/28222/1/Tengku%20Hassanal%20nasihat%20pelajar%20jauhi%20sindrom%203K%20-%2022.02.2020%20SINAR%20HARIAN.pdf |