Consumers' Perspective On 5V And 4P Hand Phone Models In Iran
The main objective of this research is the evaluation of the relationship between the two models of 5V and 4P and its effects on the decision making process of customers of the mobile phone market of Tehran.
| Main Author: | |
|---|---|
| Format: | Thesis |
| Published: |
2009
|
| Subjects: | |
| Online Access: | http://shdl.mmu.edu.my/1706/ |
| _version_ | 1848789865666183168 |
|---|---|
| author | Fereidooni, Shirzad |
| author_facet | Fereidooni, Shirzad |
| author_sort | Fereidooni, Shirzad |
| building | MMU Institutional Repository |
| collection | Online Access |
| description | The main objective of this research is the evaluation of the relationship between the two models of 5V and 4P and its effects on the decision making process of customers of the mobile phone market of Tehran. |
| first_indexed | 2025-11-14T18:03:31Z |
| format | Thesis |
| id | mmu-1706 |
| institution | Multimedia University |
| institution_category | Local University |
| last_indexed | 2025-11-14T18:03:31Z |
| publishDate | 2009 |
| recordtype | eprints |
| repository_type | Digital Repository |
| spelling | mmu-17062010-09-24T03:03:37Z http://shdl.mmu.edu.my/1706/ Consumers' Perspective On 5V And 4P Hand Phone Models In Iran Fereidooni, Shirzad HC79 Special Topics. Including air pollution, automation, consumer demand, famines, flow of funds, etc. The main objective of this research is the evaluation of the relationship between the two models of 5V and 4P and its effects on the decision making process of customers of the mobile phone market of Tehran. 2009-12 Thesis NonPeerReviewed Fereidooni, Shirzad (2009) Consumers' Perspective On 5V And 4P Hand Phone Models In Iran. Masters thesis, Multimedia University. http://vlib.mmu.edu.my/diglib/login/dlusr/login.php |
| spellingShingle | HC79 Special Topics. Including air pollution, automation, consumer demand, famines, flow of funds, etc. Fereidooni, Shirzad Consumers' Perspective On 5V And 4P Hand Phone Models In Iran |
| title | Consumers' Perspective On 5V And 4P Hand Phone Models In Iran |
| title_full | Consumers' Perspective On 5V And 4P Hand Phone Models In Iran |
| title_fullStr | Consumers' Perspective On 5V And 4P Hand Phone Models In Iran |
| title_full_unstemmed | Consumers' Perspective On 5V And 4P Hand Phone Models In Iran |
| title_short | Consumers' Perspective On 5V And 4P Hand Phone Models In Iran |
| title_sort | consumers' perspective on 5v and 4p hand phone models in iran |
| topic | HC79 Special Topics. Including air pollution, automation, consumer demand, famines, flow of funds, etc. |
| url | http://shdl.mmu.edu.my/1706/ http://shdl.mmu.edu.my/1706/ |